Lajiohjelma ja kilpailuaikataulu

AIKATAULU    TAPIOT GAMES 26.5.2019                
LOPULLINEN V240519                
                    
13:00    Naiset    100maj    1.juoksu        1 erä
13:05    N17    100maj            1 erä
13:15    Miehet    110maj    1.juoksu        1 erä
13:20    M19    110maj            1 erä
13:25    M17    110maj            1 erä       
13:30    N17    Kiekko            
13:30    M17    Kiekko            
13:35    Miehet    400m            3 erää
13:50    Naiset    400m            1 erä
14:05    Miehet    110maj    2.juoksu    (8 parasta)    
14:10    Miehet    Pituus            
14:15    Naiset    100maj    2.juoksu    (8 parasta)    
14:25    Miehet    100m    alkuerät        4 erää
14:40    Miehet    Seiväs            
14:45    Naiset    100m    alkuerät        4 erää
15:15    Naiset    3000mej            
15:40    Naiset    Kiekko            
15:40    Miehet    Kiekko            
15:40    Miehet    100m    loppukilpailu (alkuerien 8 nopeinta)        
15:45    Naiset    100m    loppukilpailu (alkuerien 8 nopeinta)        
16:00    M17    400maj            2 erää
16:05    Naiset    Pituus            
16:20    Miehet    3000m            1 erää
16:40    N-N17    800m    1 erä        
16:45    N-N17    800m    2 erä        
16:50    M-M17    800m     1 erä        
16:55    N-N17    800m    3 erä        
17:00    M-M17    800m    2 erä