Kilpailuaikataulu

Espoo Challenge -kansalliset * Espoo Leppävaaran stadion * su 20.8.2017


LOPULLINEN KILPAILUAIKATAULU v18082017

13:50      T15 80m aj
13:55      P15 pituus           paikka 1
14:00      N17 100m aj
14:00      T15 pituus           paikka 2
14:00      N seiväs
14:10      N19 + N 100m aj  max 8 urheilijaa
14:20      M17 110m aj
14:25      M19 110m aj
14:30      M17 + M moukari
14:35      M 5000m kävely
14:35      N 3000m kävely
15:00      N 100m aj            2 juoksu
15:10      N 100m ae           8 nopeinta finaaliin
15:20      M19 3-loikka        paikka 1
15:40      M 100m ae           8 nopeinta finaaliin
15:50      N19 pituus           paikka 2
16:00      M 400m aj
16:05      N 400m aj
16:15      N17 kiekko
16:15      T15 300m aj
16:20      P15 300m aj
16:25      M seiväs
16:30      N 100m finaali
16:40      M 100m finaali
16:55      M korkeus
16:55      N 3000m ej
17:05      M 3-loikka             paikka 1
17:15      M19 200m
17:20      N pituus                paikka 2
17:20      N19 200m
17:35      M 200m
17:50      M 5000m
               N 5000m
18:15      N17+N19 1500m
18:25      M17+M19 1500m
18:35      N 1500m
18:50      M 1500m

Live-tulospalvelu osoitteessa: http://live.time4results.com/yu/2017/espoochallenge/