Osallistujat

SM-maantiejuoksut la 22.4.2017 Espoo
Tapiolan Urheilupuisto - Tapiolan Urheiluhalli, Urheilupuistontie 2

M: puolimaraton klo 12:30

1	Tuomas	Aho	        Limingan Niittomiehet
2	Henri	Ansio	        Finnish Marathon Runners
3	Thijs	Feuth	        Turun Urheiluliitto
4	Ossi	Hakulinen	Espoon Tapiot
5	Tomi	Halme	        Finnish Marathon Runners
6	Henri	Helvilä	        Lahden Ahkera
7	Antti	Hyttinen	Vaajakosken Kuohu
8	Tommi	Hytönen	        Kenttäurheilijat -58
9	Markus	Hämäläinen	Haminan Ponteva
10	Tuomas	Jokinen	        Turun Weikot Yleisurheilu
11	Jarkko	Järvenpää	Tampereen Pyrintö
12	Mikko	Järvinen	Runners Club
13	Markku	Kalliokoski	Jyväskylän Kenttäurheilijat
14	Jaakko	Kero	        Turun Urheiluliitto
15	Jukka	Kero	        Turun Urheiluliitto
16	Väinö	Klemola	        Kuopion Reipas
17	Arttu	Kärkiö	        Keiteleen Kunto
18	Matti	Kärkkäinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
19	Kalle	Linnasaari	Turun Urheiluliitto
20	Jaakko	Nieminen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
21	Antti-Pekka Niinistö	Turun Toverit
22	Markku	Nikkanen	Limingan Niittomiehet
23	Eetu	Nordman	        Runners Club
24	Aki	Nummela	        Helsingin Kisa-Veikot
25	Mikko	Patana	        Seinäjoen Seudun Urheilijat
26	Kari	Poutiainen	Limingan Niittomiehet
27	Markus	Rajamäki	Elimäen Vauhti
28	Matti	Rauma	        Turun Urheiluliitto
29	Miikka-Pekka Rautiainen	Finnish Marathon Runners
30	Simeon	Rissanen	Vantaan Salamat
31	Sami	Saku	        IF Åland
32	Matti	Teittinen	Helsingin Jyry
33	Marko	Tuokko	        Naantalin Löyly
34	Jussi	Utriainen	Lahden Ahkera
35	Matti	Uusitalo	Kuivasjärven Aura
36	Niklas	Wihlman	        Turun Urheiluliitto
37	Konsta	Vilkman	        Jyväskylän Kenttäurheilijat

N: puolimaraton klo 12:30

51	Nina	Chydenius	Viipurin Urheilijat
52	Maria	Gahmberg	Espoon Tapiot
53	Jannica	Granbacka	Vasa IS
54	Anne-Mari Hyryläinen	Nagu IF
55	Sonja	Ilomäki	        Jyväskylän Kenttäurheilijat
56	Hanna	Jantunen	Espoon Tapiot
57	Saara	Kauranen	Hämeenlinnan Tarmo
58	Andreina Kero	        Turun Urheiluliitto
59	Annemari Kiekara	Forssan Salama
60	Soili	Kosonen	        Espoon Tapiot
61	Satu	Kähkönen	Siilinjärven Ponnistus
62	Saara	Malinen	        Runners Club
63	Laura	Manninen	Kenttäurheilijat -58
64	Heidi	Mäkinen	        Vaasan Toverit
65	Rebekka	Naatus	        Ylikiimingin Nuijamiehet
66	Riitta	Paasio	        Esbo IF
67	Sari	Penttilä	Lahden Ahkera
68	Minna	Syvälä	        Espoon Tapiot
69	Minna	Wahe-Andersson	Nagu IF
70	Mirja	Vartiainen	Espoon Tapiot
71	Juni	Wemmergård	Helsingin Kisa-Veikot

M19: 10 km klo 11:00

200	Samiel	Fishaye	        Leppävaaran Sisu
201	Joni	Hava	        Kenttäurheilijat -58
202	Samu	Heikkonen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
203	Aleksi	Hellman	        Liedon Parma
204	Roope	Hyvärinen	Rauman Urheilijat
205	Ville	Kinnala	        Turun Urheiluliitto
206	Naveen	Kohtaniemi	Ykspihlajan Reima
207	Niklas	Lainto	        Turun Urheiluliitto
208	Matias	Lehtiaho	Turun Urheiluliitto
209	Tomi	Lehto	        Espoon Tapiot
210	Max	Mandelin	Espoon Tapiot
211	Jere	Niemi	        Kenttäurheilijat -58
212	Atte	Nokka	        Oripään Vesa
213	Severi	Parikka	        Lahden Ahkera
214	Anton	Röyskö	        Espoon Tapiot
215	Kevin	Sandell	        IK Falken
216	Sampo	Seppä	        Alajärven Ankkurit

N19: 10 km klo 11:02

231	Laura	Haara	        Lahden Ahkera
232	Ilona	Hulshof	        Forssan Salama
233	Anna	Hyvärinen	Turun Urheiluliitto
234	Emma	Jyrkinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
235	Eveliina Karlsson	IK Falken
236	Emma	Katajalaakso	Kannuksen Ura
237	Aino	Kuljukka	Lahden Ahkera
238	Emma	Metzner	        IF Raseborg
239	Jutta	Moilanen	Joensuun Kataja
240	Nella	Paronen	        Karhulan Katajaiset
241	Riina	Perkiö	        Espoon Tapiot
242	Saija	Seppä	        Suolahden Urho
243	Astrid	Snäll	        Forssan Salama
244	Jonna	Tanskanen	Tampereen Urheilijat -38

M17: 10 km klo 11:00

100	Samuel	Auvinen	        Joensuun Kataja
101	Olli	Harju	        Janakkalan Jana
102	Walte	Hautala	        Lahden Ahkera
103	Emil	Hautapakka	Espoon Tapiot
104	Juuso	Hava	        Kenttäurheilijat -58
105	Niklas	Heikkilä	Kuusankosken Urheiluseura
106	Eemil	Helander	Jyväskylän Kenttäurheilijat
107	Niilo	Helkama	        Salon Vilpas
108	Tommi	Ilomäki	        Jyväskylän Kenttäurheilijat
109	Jani	Juntunen	Suomussalmen Rasti
110	Oskari	Kangasniemi	Ikaalisten Urheilijat
111	Leevi	Keronen	        Lempäälän Kisa Yleisurheilu
112	Vilho	Kilpeläinen	Piikkiön Kehitys
113	Valtteri Konttinen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
114	Mika	Kotiranta	Joensuun Kataja
115	Lassi	Kuva	        Lahden Ahkera
116	Jaakko	Lehtinen	Karhulan Katajaiset
117	Tuomas	Lehto	        Espoon Tapiot
118	Valtteri Lehtonen	Turun Urheiluliitto
119	Eetu	Lindholm	Turun Urheiluliitto
120	Atte	Nevala	        Kenttäurheilijat -58
121	Aleksi	Rajaniemi	Lahden Ahkera
122	Mikael	Rautio	        Espoon Tapiot
123	Antti	Reiman	        Salon Vilpas
124	Severi	Salonen	        Länsi-Uudenmaan Urheilijat
125	Tuomas	Seppänen	Jyväskylän Kenttäurheilijat
126	Juho-Kusti Sivosavi	Turun Weikot Yleisurheilu
127	Joona	Sointu	        Vesilahden Visa
128	Topias	Uusitalo	Espoon Tapiot

N17: 10 km klo 11:02

151	Mona	Af Forselles	Rekolan Raikas
152	Edith	Eikkinen	Kenttäurheilijat -58
153	Essi	Heiskanen	Kenttäurheilijat -58
154	Anna	Ihamäki	        Alajärven Ankkurit
155	Moona	Korkealaakso	Lappeenrannan Urheilu-Miehet
156	Ella	Koskiniemi	Espoon Tapiot
157	Pinja	Kotinurmi	Lahden Ahkera
158	Melina	Lahdenperä	Espoon Tapiot
159	Isabella Latva	        Raision Kuula
160	Jeannette Latva	        Raision Kuula
161	Salla	Laukkanen	Lahden Ahkera
162	Andrea	Liimatainen	Espoon Tapiot
163	Aada	Miskala	        Mikkelin Kilpa-Veikot
164	Lotta	Mäkinen	        Jyväskylän Kenttäurheilijat
165	Sara	Niittyviita	Lahden Ahkera
166	Nea	Oilinki	        Kenttäurheilijat -58
167	Alisa	Pennanen	Forssan Salama
168	Laura	Putkiranta	Espoon Tapiot
169	Silja	Rönkä	        Lahden Ahkera
170	Venla	Saari	        Jyväskylän Kenttäurheilijat
171	Liisa	Timonen	        Espoon Tapiot
172	Sini	Tirri	        Toijalan Vauhti
173	Heljä-Viivi Unkila	Finnish Marathon Runners
174	Cecilia	Österblad	Vasa Idrottssällskap
175	Bea	Österman	Turun Urheiluliitto

***