Kilpailuaikataulu - Call room aikataulu

MS Excel -tiedostoNuorten eliitti Call Room aikataulu .xlsx (11 kB)
Call room aikataulu 20.06.2017 Nuorten eliittikisa Espoo

ESPOON NUORTEN ELIITTIKISAT * 20.6.2017 * KILPAILUAIKATAULU

v180617

16:00        M                                3-loikka                       paikka 2

16:30        N/N19/N17/M17         3000m kävely

16:30        M19                            5000m kävely

16:30        N19/N17                     seiväs

16:30        N17                             moukari

16:35        N19                             pituus                         paikka 1

17:00        M19                            400m aj

17:05        M17                            korkeus

17:10        M17                            400m aj

17:15        N19                             400m aj

17:25        M19                            100m alkuerät

17:33        M17                            100m alkuerät

17:46        N17                             100m alkuerät

17:50        N19                             keihäs

18:00        M19                            pituus                         paikka 2

18:03        N19                             100m alkuerät

18:15        M/M19                        3000m ej

18:30        N/N19                         3000m ej

18:30        N17                             kuula

18:50        M19                            200m

19:00        N19                             200m

19:15        M19/M17                    seiväs

19:20        M19                            100m loppukilpailu      (alkuerien 8 nopeinta)

19:20        N17                             korkeus

19:24        M17                            100m loppukilpailu      (alkuerien 8 nopeinta)

19:29        N17                             100m loppukilpailu      (alkuerien 8 nopeinta)

19:30        M17                            3-loikka                       paikka 1

19:33        N19                             100m loppukilpailu      (alkuerien 8 nopeinta)

19:40        M19/M17                    keihäs

19:40        M17                            110m aj

19:46        M19                            110m aj

19:54        N17                             100m aj

19:59        N19                             100m aj

20:10        M17                            800m

20:20        N17                             800m

20:37        N19                             1500m

20:45        M19                            1500m

20:55        M17,19                       4 x 100m

                 N17,19                        4 x 100m

 

Lisälajit:     M: 3000m ej, 3-loikka ja N: 3000m ej, 3000 m kävely

Live-tulospalvelu osoitteessa: live.time4results.com/yu/2017/neliitti