Kilpailuaikataulu

TAPIOT GAMES * KILPAILUAIKATAULU * Sunnuntai 28.5.2017

v260517

13:05        N17           100maj                  

13:13        Naiset        100maj      1.juoksu

13:20        Miehet       110maj      1.juoksu

13:25        M19           110maj                  

13:30        N17           Kiekko                    

13:30        M17           Kiekko                    

13:35        Miehet       400m                     

13:50        Naiset        400m                     

13:50        M19           3-loikka     paikka 1

13:50        N19           3-loikka     paikka 1

14:05        Naiset        100maj      2.juoksu    (ensimmäisen juoksun 8 nopeinta)

14:15        Miehet       110maj      2.juoksu    (ensimmäisen juoksun 8 nopeinta)

14:25        Naiset        100m         alkuerät

14:50        Miehet       100m         alkuerät

14:55        Miehet       Seiväs                    

15:05        Naiset        Pituus        paikka 2

15:20        Miehet       3000mej                

15:35        Naiset        3000mej                

15:40        Naiset        Kiekko                    

15:40        Miehet       Kiekko                    

15:55        Naiset        100m         loppukilpailu (alkuerien 8 nopeinta)           

16:00        Miehet       100m         loppukilpailu (alkuerien 8 nopeinta)           

16:10        M17           400maj                  

16:15        N19           400maj                  

16:25        Naiset        3000m                   

16:40        Miehet       Pituus        paikka 1

16:45        Miehet       3000m                   

16:55        N/T            800m         Derä     

17:00        M/P            800m         Derä     

17:05        N/T            800m         Cerä     

17:10        M/P            800m         Cerä     

17:15        N/T            800m         Berä      

17:20        M/P            800m         Berä      

17:25        N/T            800m         Aerä      

17:30        M/P            800m         Aerä      

Live-tulospalvelu osoitteessa: http://live.time4results.com/yu/2017/tapiotgames/